Apie mus

UAB „Litoralė” muitinės tarpininko paslaugas teikia nuo 2001 metų. Daugiau kaip 22 metai dirbdami šioje srityje įgavome neįkainuojamos patirties. Mūsų pasiekimai yra sukauptų žinių rezultatas. Per šiuos metus mus pasirinko ne tik Lietuvos, ES šalių, bet ir NVS, Rytų Europos ir Azijos šalyse įsikūrusios įmonės, kurios liko patenkintos mūsų atliktų darbų kokybe.
Mums svarbus – kiekvienas klientas. Visą veiksmų eigą planuojame tik išsiaiškinę tikslius jūsų norus ir poreikius. Siekiant tikslo panaudojame savo ilgametę patirtį, žinias ir aukštą kvalifikaciją. Tvirtai tikime, kad tik abipusis bendradarbiavimas ir nuolatinės pastangos atneša sėkmę.
Muitinės dokumentai – specifiniai ir sudėtingi, o procedūros painios. Dirbant su mumis painios procedūros tampa paprastomis ir ilgai neužtrunka. Jums nereikės  rūpintis muitinio dokumentų paruošimo, muitinio įforminimo ir kitokiomis  procedūromis.
Greitas formalumų tvarkymas itin svarbus, nes leidžia taupyti visiems brangų laiką. Visais jums svarbiais klausimais pasirūpins mūsų muitinės tarpininkai profesionalai.
Jei manote, kad išbandėte visas galimybes ieškodami gerų muitinės tarpininkų, prisiminkite, kad dar nesusisiekėte su UAB „Litoralė“ profesionalais.

Klientų atsiliepimai

Geros darbuotojos ir geras aptarnavimasDarius
Bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų. Bendrovė laiku ir kokybiškai vykdo visus įsipareigojimus
Skaityti daugiau >>UAB „Heiserlita“ direktorius
 

Jūsų atsiliepimas apie mus